google-site-verification=Yq11-MRVIsgX6O0ynKHw0nHNznvTe6_D9vKxBNwAgzE
WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Hakkımızda

Artina Mimarlık, 2005 yılında Berkay KAYHAN tarafından Antalya'da kurulmuştur. Antalya başta olmak üzere Türkiye'nin birçok yerinde ve yurt dışında sayısız mimari ve iç mimari proje ve uygulamasına imza atmıştır.

Artina Mimarlığın kurucusu olan Mimar Berkay KAYHAN 2005 yılı öncesinde de mesleğini icraa ettiği Türkiye'nin önde gelen mimarlık bürolarında da birçok küçük,orta ve büyük ölçekli proje grubu içerisinde başarıyla yer almıştır.

Globelleşen dünyada sektörel tecrübenin birinci öncelik taşıdığı günümüz dünyasında verilen hizmet kalitesinde, profesyonelliği yansıtabilmek ilkesi doğrultusunda, geçmişten edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize sunabilmek için genç ve dinamik kadromuz ile hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde inşaat sektörü de bu gelişmeye kayıtsız kalmamış, projeden ürtime geçen her aşamada bu gelişmelerden olumlu şekilde etkilenmiştir. Ancak bu hızlı gelişimin getirmiş olduğu farklı alternatif çözümlerin doğru tercih ve tecrübeli ekiplerce uygulanması öncelikli esas haline gelmiştir. Bizler, bu esas doğrultusunda gerek ülke sınırları içerisinde, gerek dünyanın farklı noktalarında vizyon ve misyonumuzdan taviz vermeden faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sahip olduğumuz ahlaki ve ticari ilkelerimiz, bölgesel ve küresel boyuttaki tecrübelerimiz ile; siz değerli müşterilerimizin mutluluk ve menfaatlerini amaç edinerek hizmet vermeye devam edecek ve bu doğrultuda beraber büyüyeceğimize inanıyoruz. 

Bu bağlamda deneyimleri 2005 yılından günümüze değin Artina Mimarlık çatısı altında siz değerli müşterilerimize sunmaktan kıvanç duyarız ve bizler diyoruz ki:

 

Hayallerinizin gerçekle buluştuğu kaliteli bir yaşam için, Artina Mimarlık.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

03.
Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK